אמרי ותהילה פרל

"האינדיאני ובת הרב"

הרצאה זוגית

אמרי ותהילה פרל בהרצאה על זוגיות המחברת בין שני עולמות ועל קריעה בין דמיון למציאות. הרצאה אותנטית עם הרבה הומור וכנות, שנוגעת באומץ בנקודות רגישות ועוסקת במוכנות להתגבר על הפחד מתוך הקשבה פנימה. הרצאה על רווקות מאוחרת, פערים בזוגיות, קושי לפני חתונה ואיך יוצאים מספקות.

למי ההרצאה מתאימה?

אמרי ותהילה - הרצאה זוגית - האינדיאני ובת הרב
תמונה מההרצאות של תהילה ואמרי 5
אמרי ותהילה פרל - הרצאה זוגית - האינדיאני ובת הרב
הרצאה בשוק - האינדיאני ובת הרב - אמרי ותהילה פרל

קצת עלינו

לאחר שהתחתנו (בגיל מאוחר ולאחר דרך לא פשוטה) ביתנו הפך להיות בית פתוח לרווקים וגם למחפשי זוגיות בסיבוב שני. עשינו עשרות ערבי הכרויות אצלנו בבית זית ובירושלים ושבתות משותפות לרווקים במקומות שונים בארץ.
בזמן הסגרים בקורונה, הקמנו את הקבוצה בפייסבוק "דייטים ביתיים בקורונה", ולאחר מכן את מיזם ההיכרויות  'שותפים למציאה'.
מתוך המפגש עם עשרות רבות של מבקשי זוגיות לאורך השנים, הבנו שעיקר העניין הוא לא רק 'עוד הצעה', אלא הצורך בליווי של התהליך של מציאת ובניית הקשר. 
לאחר שנים שבהם ניהלנו עסק של הפקת וידאו, תהילה החליטה לעזוב הכל ולהתמקד רק בנושא ליווי מבקשי הזוגיות. שנינו למדנו 'אימון לחתונה' אצל מיכל וולשטיין ופתחנו קליניקה בירושלים, לליווי ואימון בחורות ובחורים.
בנוסף אנו מעבירים הרצאה זוגית – "האינדיאני ובת הרב" המספרת את הסיפור האישי שלנו במסע לבניית הקשר,  ומעניקה הרבה תובנות, כוחות וכלים למסע.
תהילה מעבירה גם את סדנת 'אמיצות' לרווקות ואמרי מעביר הרצאות וסדנאות לפיתוח ההשראה.

כתבה על ההרצאה שלנו בתכנית "חיבורים" באתר של 'סרוגים'​

יש לכם שאלות?

לרווקים ורווקות, שנמצאים בתחילת דרכם או שכבר שנים ארוכות בחיפוש. מתאים לזוגות נשואים, להורים של רווקים שרוצים להבין יותר טוב מה הולך עם הילדים שלהם וגם למאמנים ומאמנות לחתונה שיכולים לקבל העשרה והבנה עמוקה על הנושא.

ההרצאה היא כשעה ורבע ועוד כרבע שעה שאלות בסוף ההרצאה. סך הכל שעה וחצי.

זה מתאים גם לגברים וגם לנשים ואם זה מעורב זה תלוי בכם ובקהל שלכם.

תכל'ס, מהרגע שמישהו מתחיל להתעניין בזוגיות.

בהחלט כן, ומתוך נסיון עשיר. התחתנו אחרי גיל שלושים. אבל ההרצאה תעשיר ותתמוך כל אחד ואחת.

תלוי איפה ההרצאה. דברו איתנו.

קהל בהרצאה של אמרי ותהילה פרל

מתוך ההרצאה

עשר שנים אחורה. היער מעל עמוקה. נוף מפעים. זוג יושב על שני אבנים. הוא עם גיטרה מקריא את 'מעשה מאבדת בת מלך'. היא מקשיבה. יודעת שכל התפאורה הזו והמנגינה שבוקעת הולכים רק למקום אחד ושזה תיכף יגיע.
הוא מרגיש את הלב גואה לקראת הרגע הזה שבו יציע לה. אבל הוא גם קשוב למנגינת הלב שלה, שטרם הבשיל כדי להגיד 'כן'. הכל סגור. הפחדים מכסים את הפתח.
היא אומרת לו בתוכה, בלי לפתוח את הפה, בתדר שעובר היטב בין שניהם "שלא תעיז". הרי היא עוד לא שם. היא לא תוכל להגיד לו כן. והוא שומע ושותק.
🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
עבר עוד קצת זמן, העליות והירידות בתחושות שלי לגבי הקשר לא הפסיקו – רגע אחד ידעתי בוודאות שזה האיש שלי ובערב שלאחריו לא הבנתי מה בכלל אנחנו עושים ביחד, ידעתי שאני צריכה לקבל החלטה.
לאחר בירור מעמיק עם עצמי החלטתי 'ללכת על זה' ולהסכים. קבלתי על עצמי שלא משנה מה ארגיש באותו רגע שהוא יציע, אני אגיד 'כן'. כי אם אפספס את ההזדמנות הבאה, זו שאחריה לא בטוח תגיע והיא אכן לא אחרה לבוא.

רוצה להזמין הרצאה?
ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך או להתקשר: 0506579024

מוזמנים לאימון לחתונה
בזום או בקליניקה שלנו בירושלים

שותפים למציאה - פרויקט ההיכרויות של תהילה פרל למציאת דייט טוב

מחפשים שידוך?

הצטרפו לפרויקט ההיכרויות
של תהילה פרל

© כל הזכויות שמורות ל'שותפים למציאה' אמרי ותהילה פרל | בן ציון 22 ירושלים | 0506579024 | shutafim.love@gmail.com

רוצה להזמין הרצאה?

ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך
או להתקשר: 0506579024