אמרי פרל
סדנאות הרצאות אימון לחתונה

 אני חושבת שגברים עם עגילים באוזן מוכנים יותר לנישואין.
הם כבר חוו כאב וקנו תכשיטים.

ריטה רודנר

קצת עלי

שמי אמרי פרל, מאמן אישי לזוגיות בשיטת 'מיכל וולשטיין' המתמקדת בשחרור חסמים המונעים מאיתנו לקפוץ לים ולעשות את הצעד המשוגע – להתחתן. במפגשים אני משלב מעולם הNLP והדמיון המודרך יחד עם התבוננות מחודשת במציאות בעזרת כלים מלימודי תורת ימימה אביטל ומפנימיות התורה.

 הבעיה עם הנישואים היא שבזמן שכל אישה בתוך תוכה היא אם, כל גבר בתוך תוכו הוא רווק. וודי אלן

 

אני בן 40, נשוי לתהילה ואב לארבעה ויש לי קליניקה בקרית משה. אני ואשתי מהווים בית חם לרווקים ורווקות למעלה מעשור וקיימנו שעורים, שבתות, חגים וסדנאות בכדי לעזור לאחים ולאחיות שלנו להגיע לרגע שבו מוכנים להתחתן. בנוסף אני מנחה סדנאות כתיבה וקבוצות לימוד. אני תלמיד קרוב של הרב אורי שרקי ולומד מתורתה של ימימה אביטל מספר שנים עם אחד מתלמידיה הוותיקים.

אמרי פרל - מאמן לחתונה

מוזמן לדבר איתי

התקשר 052-8212871 או לחץ בשביל וואטסאפ​

על מה ניתן לעבוד במהלך המפגשים?

על מה שרוצים, על מה שבוער, על מה ששורף, על מה שתוקע. שינוי משפטים בBIOS של המערכת שלנו, זיהוי פחדים והתגברות עליהם, עבודה על שחרור אקסיות מהלב וכל מה שאנו יכולים לעשות בהשתדלות שלנו למען זוגיות בריאה.

להשתחרר מסיבוכים ולופים במוח

לעשות ריפרש לתפיסות מתקופת הילדות, לשנות משפטים פנימיים שמנהלים את חיינו בלי שאנו בכלל מודעים לכך.

חיזוק הערך העצמי - אמרי פרל

חיזוק הערך העצמי

לקבל את זה שאני כפי שאני עם כל השריטות, ואם זאת לעבוד על עצמי כל הזמן, וכך גם לקבל שמי שעומדת מולי, יש לה את העניינים שלה, מה שנקרא "ענבי הגפן בענבי בגפן" 🙂

מחפש הצעות חדשות לקשר

להתמקד בקשרים טובים

להפסיק לנבור באלפי כרטיסים והצעות נונ-סטופ שמגיעות, להפסיק עם ההשוואות וללמוד להתמקד במה שבאמת מתאים ולא בחלומות שווא.

למצוא את הגבריות מחדש - אמרי פרל

למצוא את הגבריות מחדש

לא מדובר על חיבור למיניות או קורס טנטרה, אלא להבין איך אני ניצב פשוט וברור בעולם מלא נשים חזקות שמחפשות קצין וג'נטלמן.

מוזמן לכתוב לי כמה מילים ואחזור אליך

מוזמן לדבר איתי

התקשר 052-8212871 או לחץ בשביל וואטסאפ​

קצת להעמיק

ראיון שלי ושל אשתי בתכנית "חיבורים"

הרצאות ושיעורים להעמיק ולחבר

שקופית קודמת
שקופית הבאה

יש שאלות?

ההמלצה הכללית היא חמישה מפגשים לפחות. יכול להיות כמה מפגשים בודדים ועלינו על הגל, ומשהו מתחיל לזרום ולהשתנות בחיים, יכול להיות סדרה של מפגשים יותר ארוכים ואפשר לבוא פעם ב, כשמרגישים תקועים או מבולבלים, לפני החלטה משמעותית או שאיזה פחד מתעורר.

אני לא מטפל. אלא מאמן. ההבדל העיקרי שאני בא מגישה חיובית שלא נכנסת אל הטראומות יותר מידי אלא מניעה אנרגיה ומשנה דפוסי חשיבה בכדי לקרב אותך צעד אחד לפחות אל עבר רצונך הטוב. אני לא מאבחן תופעות פסיכולוגיות, אלא בא לעזור לך לגלות את הכוחות הקיימים בך להוציא ממך את עצמך אל העולם.

לא, לא יותר מידי לפחות. רק מספיק בכדי לעלות על הנקודות שתוקעות (זה תהליך זריז בדרך כלל) ואז פשוט עובדים עליהם.

לאחר שיחת הכרות ראשונית, עלות למפגש היא 200 ש"ח למפגש.

מוזמן לכתוב לי כמה מילים ואחזור אליך

| © כל הזכויות שמורות לאמרי פרל | בן ציון 22 ירושלים | 0506579024 | shutafim.love@gmail.com

להתחתן עם מראה

היו מספר הבנות במהלך חיי שאני זוכר היטב. רגעים כאלה שהמציאות נמתחת והזמן קופא, ההכרה נפערת אל הבנה שנחרטת בבשר. הבנה שלעיתים מגלה כמה אני לא מבין. זו השגה עצומה - להבין שאתה לא מבין. אחת ההבנות האלו הייתה ערב אחד בבית זית, בערך שנה לאחר שנפרדתי ממי שלימים הפכה להיות אשתי היקרה. חשבתי אותו ערב על האישה שתתאים לי, בפעם המי יודע כמה, ופתאום קלטתי בבת אחת, שאני מצייר בראש את עצמי בדמות אישה, שחיפשתי את "אמרית". אני לא יודע אם זה נרקסיזם חבוי, טבע אנושי, או פשוט הצמדות למוכר – אבל הבנתי שאני מדמיין מישהי בעלת תשובה, עדינה כזו, מעשנת מידי פעם, אוהבת לטייל, לרקוד, עמוקה כזו, רוחנית, בקיצר, כל הלבושים הדקים יותר או המהותיים יותר שהלבשתי על עצמי באותה תקופה. ההבנה הזו הייתה חזקה בעוצמתה כי הבנתי שהציור שלי שקרי, הבנתי שאני לא מסוגל 'לצאת מעצמי'. "...פֶּן תַּשְׁחִתוּן וַעֲשִׂיתֶם לָכֶם פֶּסֶל תְּמוּנַת כָּל סָמֶל תַּבְנִית זָכָר אוֹ נְקֵבָה..." אנו מודרכים שלא לתבנת את האישה או האיש הנחשק לתבנית המוכרת.

אמרי פרל מדבר על זוגיות

להתחתן זה כמו למות

לפני שהתחתני אמרתי לחברים שלי שזה יותר קשה מלחזור בתשובה, ולחזור בתשובה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים. בחזרה בתשובה יש מוות מסויים. הרי מוות זה סוג של שינוי, מטא-מורפוזה, שינוי צורה. אנחנו חיים בצורת קיום מסויימת ועוברים לצורת קיום אחרת. אנחנו רגילים לתפיסות עולם שבנינו, לצורת המחשבה שהורגלנו בה, לדרך החיים שיצרנו לעצמנו, וככל שהזמן עובר, כך הדברים הללו מתחזקים בהכרתנו, ומתבססים בחיינו דרך ההרגלים והזמן. צריך הרבה מסירות נפש לחזור בתשובה, כלומר המוכנות למסור את נפשך אל האחר, אל השם, אל החבר, אל האישה. לוותר על נפשך. צריך הרבה מסירות נפש להתחתן, כי אנו מוסרים את נפשנו למישהו אחר, מישהי אחרת, שהיא מחוץ לנו. העניין שקשה להבין לעיתים את החיים שאחרי המוות, את הצמיחה שאחרי הנבילה, "מלך ממית ומחיה, ומצמיח ישועה" אחרי המוות מגיעים החיים. כאשר תולעת מזדחלת על עליה השמנמנים, מבסוטה מהשמש, ומדמיינת איך היא הולכת לפרוש כנפיים ולעוף, לרחף בשמי התכלת, היא לא מודעת לזה שמגיע שלב התכריכים. היא ברגע מסויים הזחל הזה מבין שמגיע הזמן, והוא עוטף עצמו בתכריכים הלבנים הללו והולך לישון, בחוויה שלו זה די דומה למוות אני משער. רק אולי יותר מלחיץ. אתה משנה את הצורה שלך, מאבד דברים שאהבת לעשות, כמו לרבוץ בשמש עם זחלים אחרים וללעוס עלים בנחת, ומן הסתם יש כאבים של גדילה, של צמיחת כנפיים. כך גם בהחלטה להתחתן, זה לא תמיד, ואפילו די נדיר, שבגיל מאוחר אנחנו קופצים על חתונה בשמחה ובלי היסוס ופחד, בטוחים ונוצצים, מלאי אמונה ורצון עז. זה קורה, לעיתים, בעיקר בסביבות גיל 20, שכל דבר בחיים מנצנץ ומדהים. אז אחים שלי, אם אתם מרגישים שאתם עומדים למות, חייכו, זה סימן טוב.

אמרי פרל מדבר על זוגיות

רוצה להזמין הרצאה?

ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך
או להתקשר: 0506579024